ObchodnýServer.sk online

ObchodnýServer.sk - Najväčší internetový trh

meno:       heslo:   prihlásiť sa  
ponuky/dopyty o nás reklama a služby linky zaregistrovať sa zabudol som heslo vložiť ponuku/dopyt
 
  O nás zrušiť 

      www.ObchodnyServer.sk je inzertný internetový portál. Obsahuje ponuku a dopyt výrobkov, tovarov a služieb od firiem a organizácii vo všetkých odvetviach.
      Odlišnosť od najznámejších portálov je tá, že sa neorientuje na firmy ako také, ale na ich produkty, činnosti a potreby - jednoducho na ich ponuku a dopyt. Tieto sa snaží vo forme inzerátov zobraziť v internetovom priestore.
      Ľudia a firmy hľadajú vždy konkrétny výrobok, tovar, službu a ... hlavne cenu, za ktorú to môžu mať. Nechcú míňať svoj čas telefonovaním a chodením do predajní a firiem kvôli zisťovaniu základných informácii. ObchodnyServer.sk poskytuje práve tieto informácie. Vo všetkých ponukách a dopytoch je povinnosť uviesť presnú, príp. orientačnú cenu. Samozrejmosťou je vyhľadávanie, selektovanie a zoraďovanie inzerátov podľa ceny s možnosťou prepočítavania mien a merných jednotiek. Výsledkom je rýchly prístup ku kvalitným informáciám.
      ObchodnýServer.sk dáva firmám jedinečnú možnosť prezentácie a podpory predaja svojich výrobkov, tovarov a služieb. Výhodou je to, že tie isté produkty umiestnené na serveri sú vo vyhľadávačoch typu Google nájdené skôr ako v materských firemných stránkach (väčšinou je to v prvej desiatke). Ponuky a dopyty môžu vkladať len subjekty, ktoré sú registrované v obchodnom alebo živnostenskom registri Slovenskej republiky (firmy, živnostníci atď.). Dôvodom je obsahová serióznosť a neskĺznutie serveru do polohy drobnej burzy. Z hľadiska zobrazovania a poskytovania informácií je určený pre firmy i širokú verejnosť. Podobný portál bol v USA vyhlásený časopisom Forbes za najlepší internetový nástroj na podporu predaja.
      Registrácia firiem a organizácií, ako aj vkladanie a prezeranie ponúk a dopytov v celom rozsahu vložených informácií je bezplatné.
      ObchodnýServer.sk vyvinula a zrealizovala firma Leonidas, s.r.o. v spolupráci s firmami SEASIDE, SKWD, EK Design a ďalšími. Server bol spustený vo februári 2006. Prevádzkovateľ je Leonidas, s.r.o.
      Z hľadiska typu informácií a rozsahu odvetvových oblastí je www.ObchodnyServer.sk prvým internetovým portálom svojho druhu na Slovensku. Vyplnil tak medzeru na slovenskom informačnom trhu v charaktere a druhu informácií, po ktorých je obrovský dopyt.

KONTAKT:
 
prevádzkovateľ http://www.obchodnyserver.sk/:
Leonidas, s.r.o.
Kozmonautická 3
821 03 Bratislava
tel.: 0902/ 088 807
e-mail: admin@obchodnyserver.sk


 
 Copyright © 2024 Obchodný server.sk. All rights reserved. 
25.07.2024